دوره انیمیشن سازی دو بعدی

خلق کردن، جان بخشیدن و حرکت دادن همیشه بسیار جذاب و دوست داشتنی بوده است.  اینکه انسان بتواند موجودی را خلق کند و به حرکت درآورد و یا محیطی را شبیه سازی و خلق کند، از قدرت آفرینش و خلاقیت او نشات می گیرد و حتما  کسانی هستند که از کودکی این رویا را دنبال می کردند. این دوره برای تمام علاقه مندان حوزه آفرینش انیمیشن است.

معرفی دوره

به نام خالق بی همتا

 

انیمیشن سازی دروازه خلق رویاها

در انیمیشن سازی این رویای بشر به گونه ای محقق می شود و با استفاده از این هنر تصویری، می توانیم موجود مورد تخیل خود را به تصویر بکشیم و آن را به زبان آوریم و حرکت دهیم و جان بخشی کنیم. 

می توانیم محیط های گوناگون طبیعی و غیر طبیعی را شبیه سازی کنیم. با استفاد از انیمیشن می شود جلوه های بصری گوناگون ، مانند آتش، بخار، دود و ... را شبیه سازی کرد.
ما در این دوره ها از آموزش انیمیشن قصد داریم که با استفاده از نرم افزارهای مختلف، در محیط دو بعدی  این رویای کودکانه را محقق کنیم.

 

 

در این دوره قراره چه چیزی یاد بگیریم

  1. تکنیک های متحرک سازی دوبعدی
  2. ساخت انیمیشن خودرو در محیط بارانی
  3. طراحی و انیمیت یک کاراکتر دوبعدی
  4. چگونگی ایجاد مدل ها و اشیای مختلف
  5.  ترفند های مختلف متحرک سازی اشیا و
  6. ترفند های مختلف متحرک سازی کاراکترها
  7. ترفند های مختلف شخصیت ها

 

مبلغ سرمایه گذاری در این دوره چقدر است؟

آموزش هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری برای رشد شخصیت و رسیدن به اهداف خودمان است.

این دوره با قیمتی بسیار خوب و اقتصادی برای شما آماده شده است. قیمت اصلی دوره دو میلیون و پانصد هزار تومان است اما این دوره با تخفیف 30 درصدی  با قیمت استثنایی 750000  هزار تومان برگزار می شود.

 

این دوره برای چه کسانی مفید است؟

هنرجویانی که علاقمند  به کار حرفه ای در انیمیشن هستند و قصد دارند این هنر را بصورت جدی و به عنوان یک شغل در نظر بگیرند و افرادی که به انیمیشن در فضای مقدماتی و به عنوان مهارت دوم نگاه می کنند هم مناسب است. این دوره ها طوری طراحی شده اند که برای هر دو گروه مناسب باشند.


 آقایان و خانم های عزیز،  به فضای خلاقیت و آفرینش خوش آمدید! 

سرفصل های دوره

سوال های پرتکراردیدگاه ها

دیدگاه جدید

برای ثبت دیدگاه خود، لازم است در سایت عضو شده یا وارد حساب کاربری خود شوید.

هزینه دوره :
7,500,000
ریال