نقش خرده روایت ها در رسانه

نقش خرده روایت ها در رسانه چگونه می توان با هدایت خرده روایت ها کلان روایت را ایجاد کرد؟

معرفی دوره

به نام هستی بخش بی همتا

 

نقش خرده روایت ها در رسانه- دکتر محمد علی رنجبر

 

رسانه‌ها در ارائه روایت صحیح و دقیق وقایع چه مسئولیتی دارند؟

 جامعه امروز جامعه‌ای است که مرتب می‌خواهد از محیطش اطلاعات داشته باشد تا بتواند تصمیم بگیرد و در هر لحظه بسیار متحول، متلوم و رنگ‌به‌رنگ است. بنابراین، اطلاع‌دادن واقعیت‌های پیرامونی به افراد برایشان امر مهمی است؛ چراکه واقعیت را درست روایت‌کردن کمک می‌کند تا بتوانند درست تصمیم بگیرند. یکی از مهم‌ترین مسائل امروز عالم رسانه روایت و روایتگری است، آن هم به‌خاطر جنگ روایتی است که در عالم وجود دارد. یک مؤسسه‌ آمریکایی در این‌باره می‌گوید ما در این قرن وارد جنگ روایت می‌شویم و هر کس بتواند روایت خودش را -به یک معنا گزارش خودش را- از پدیده‌ها در آن روز حاکم کند، آن روز حاکم است.

 

📌مدرس این کارگاه کیست؟

دکتر محمد علی رنجبر

  • دکترای علوم سیاسی با گرایش مطالعات بین الملل
  • محقق و پژوهشگر علوم راهبردی 
  • نویسنده کتاب جنگ سرد ایران وآمریکا 
  • مدیر اندیشکده بینش راهبردی

 

 

 

📌این کارگاه برای چه کسانی مفید است؟

این کارگاه را می تواند برای کسانی که می خواهند در رسانه و روایت ها کار کنند می تواند بسیار اثر بخش باشد. در این کارگاه می آموزیم چرا باید از خرده روایت ها برای تثبیت کلان روایت و یا هدف نهایی استفاده کردو به این موضوع می پردازیم که چرا ایران نتوانسته در جنگ روایت ها قوی عمل کند؟

 

 

📌هزینه این کارگاه چقدر است و چگونه باید ثبت نام کنیم؟


وقتی نام سرمایه‌گذاری می‌آید، همه به فکر طلا، سکه، مسکن، بورس و یا ارز دیجیتال می‌افتند. این‌ها سرمایه‌گذاری‌های ارزشمندی هستند، اما تا به حال به سرمایه‌گذاری‌های نامحسوس فکر کرده‌اید؟

آموزش یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاری‌هاست. هر آموزشی نه تنها برای خودمان مفید است بلکه می‌تواند برای نسل‌های آینده هم کاربرد داشته باشد. اگر خودتان به فردی هدفمند تبدیل شوید، نتایج آن را در دراز مدت خواهید دید، وضع زندگی‌تان بهتر خواهد شد، پول و درامد بیشتری کسب خواهید کرد و احساس ارزشمندی، وجودتان را فرامی‌گیرد.

تازه؛ این سرمایه‌گذاری نیاز به هیچ پولی ندارد، به صورت رایگان بهترین محتوا را در اختیارتان گذاشته‌ایم. از دیدن آموزش‌ها لذت ببرید…!

 

 

📌چگونه این کارگاه را مشاهده کنیم؟

شما عزیزان می توانید طبق عکس زیر وارد سایت شوید و دوره خود را فعال کنید. در ضمن تمامی کارگاه های شما در قسمت دوره های من پروفایل شما قابل بازدید است.

توضیحات فعالسازی دوره ها در سایت👇

 

 

سرفصل های دوره

درس 1 - 1 : تماشای کارگاه خرده روایت ها

دیدگاه جدید

برای ثبت دیدگاه خود، لازم است در سایت عضو شده یا وارد حساب کاربری خود شوید.

1 فیلم
هزینه دوره :
رایگان